NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kwiecień pod znakiem I Ogólnopolskiego Forum Inwestycji Przemysłowych

2015-02-02 10:59:27

W trakcie Forum poruszymy najważniejsze aspekty związane z realizacją nowoczesnej inwestycji przemysłowej. Panel  „Najlepszy czas na inwestycje w Polsce Wschodniej” poświęcony będzie zaletom i przewagom inwestycyjnym regionu. Natomiast podczas dyskusji o terenach inwestycyjnych pod inwestycje przemysłowe przeanalizujemy czynniki decydujące o lokalizacji obiektów przemysłowych.

Współczesny przemysł opiera się na zielonych technologiach i innowacyjności. W trakcie panelu pt.: „Zielony przemysł nowym standardem” zastanowimy się wspólnie, kiedy warto dokonywać zielonych inwestycji. Z kolei podczas dyskusji o inwestycjach w innowacyjność, postaramy się odpowiedzieć na pytanie dlaczego należy inwestować w badania i rozwój oraz jak je finansować.

Forum zostanie zwieńczone ceremonią wręczenia nagród w Konkursie „Przemysłowa Inwestycja Roku”. Zostaną wyróżnione najlepsze projekty w siedmiu konkursowych kategoriach, zaś uczestnicy Forum będą mieli okazję do spotkania liderów przemysłu. 

- Zainteresowanie Konkursem było bardzo duże, a do udziału zostały zgłoszone najciekawsze inwestycje 2014 roku. Ceremonia wręczenia nagród będzie świetnym zakończeniem bardzo interesującego merytorycznie Forum – uważa Marta Śniegocka, redaktor naczelna serwisu Tereny Inwestycyjne Info.

Zapraszamy do uczestnictwa  przedstawicieli środowiska przemysłowego i naukowego, władze samorządowe, Urzędy Marszałkowskie, właścicieli terenów pod inwestycje przemysłowe oraz szefów największych agencji doradczych oraz przedstawicieli instytucjonalnego otoczenia branży.

Więcej informacji na temat Forum na: www.terenyinwestycyjne.info

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: